Hoşgeldin 2019

0
175

 

Değerli okurlarım , 2019 un  hepimize sağlık, barış, huzur, mutluluk getirmesini umut ederken, dilerim yeni yıl hayallerinizi getirsin size…!

Yeni yıla çok az bir süre kala herkesi yeni umutlar, yeni hayaller sarmış durumda. Herkes gibi bizlerinde umutları beklentileri var yeni yıldan.

Çevremizdeki bazı insanların dileği zengin olma, araba sahibi olma, kimisi de evlenme ,ev , eşya derdinde. Ama ortak bir noktamız var hepimize yeni yıl beklentiler ile geliyor.

Dileriz ki yeni yıl dünyamıza ve ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirir. Özellikle ŞEHİTSİZ,ACISIZ,ÖLÜMSÜZ Barış dolu bir yıl olur.

Hepimizin mutlu ve huzurlu bir dünyaya kavuşacağımız  yılın 2019 yılı olması dileğiyle hepinize şimdiden mutlu yıllar dilerim.

Yeni Yıl` , Hayatın nasıl akıp gittiğini seyretmektir bazen, özetle akıp giden zamandır !

‘’Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok, zamanın kısalığından şikayet edenlerdir ‘’diyor, La Bruyere.

Evet her yeni yıl ve yeni gün elimize verilen boş ve beyaz bir kağıt gibidir. Kimileri onu bir çocuk gibi kullanır ve sonra çöpe fırlatır. Kimileri ise onun üzerine bir sanat icra eder, bir şiir yazar, mükemmel bir hayat kompozisyonu inşa eder, hayatını nakış nakış örer. Halbuki her yıl bedavadan verilir bize bütün bu günler. Sonra her gün koca bir gün daha verilir ve bu ölünceye kadar devam eder.

*ZAMAN en kıymetli hazinemizdir.

Genelde zamanı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize  inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirelim ve mutlu olmaya çalışalım. Başaramayacağımız hiç bir sey olmayacaktır.

Sadece biraz emek ve zaman yeter.

 

2019 da hayallerimizi gerçekleştirmek biraz da bizim gayretlerimize bağlı, Haydi o zaman yeni bir yıla Kocaman mutlu bir MERHABA ile girmeye ne dersiniz…!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin