Avusturya da iltica başvurusu reddedilen terörist görevliye saldırdı

0
204

Başta Devlet Televizyonu ORF olmak üzere çok sayıda ulusal basın yayın kuruluşu, Dornbirn’de dün, 34 yaşında bir kişinin, sosyal işler bürosu amiriyle tartıştığını, tartışma sonucunda zanlının 49 yaşındaki memuru boğazından bıçaklayarak öldürdüğünü duyurdu. 

Haberlerde, 2009’da çok sayıda suça bulaştığı için iltica başvurusu reddedilerek sınır dışı edilen şahsın, yıl başında yasa dışı yollarla ülkeye giriş yaptığı, terör örgütü PKK üyesi olarak “Türk ordusuna karşı savaştığını” söyleyerek, tekrar iltica başvurusunda bulunduğu belirtildi.

“Soğukkanlı işlenmiş bir cinayet”

Şahsın iltica başvurusunun Avusturyalı yetkililer tarafından kabul edilmesi için memurla tartıştığı, ardından isteklerini kabul etmeyen memuru öldürerekolay yerinden kaçtığı, daha sonra emniyet güçleri tarafından yakalandığı kaydedildi.

Polis tarafından basına yapılan açıklamada da “katilin pişmanlık duymadığı ve cinayeti soğukkanlılıkla” işlediği aktarıldı.

Şahsın kimliği kamuoyuyla paylaşılmadı

Suçtan kaçanların ve larışanların cenneti Avrupa da Türkiye karşıtı gördüklerine kucak açmanın bedelinin acı sonucu ile ilk kez yüzleşdi..

Haçlı Ordusundaki askerin kutsiyetine inandığı gibi Türkiye karşıtı herkesime kucak açarken ayni ruh durumundaki avrupalı yöneticiler ülkelerinin, suç kaçkınları için çekim merkezi olmasına uygulamaları ile katkı sağlıyor…

Evli bir Türk çiftinin, yeni evlendiği kişi Türkiye den geliyorsa dil barajı uygulayan, çifte vatandaşlıktan maaş kesilme olayları ile iyiniyetli vatandaşları tukaka yaparken terör eylemlerine katılanlara maaş bile bağlandığı bilinen bir gerçekdir.Böyle olunca da normal yollarla gidip kaçak durumuna düşenler yada kaçak yolla gidenler terörle alakası olmayanlar dahi kamufle kimliklerle Avrupa ülkeler inin yanlı tutumlarını amaçlarına uygun değerlendiriyorlar..

Umarız yaşanmasını istemediğimiz Bı olay Avrupalı yöneticileri kendine getirir ve uygulamalarını bir kez daha gözden geçirirler.

AJANS 3C

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin