Furkan ın katili bakın kim çıktı?

0
177

Bır sure önce Erasmus öğrenci değişimi programı gereği Polanya da bulunan Furkan Kocaman, Avm de yemek yerken yanıma yaklaşan kişinin boğazına doğru salladığı bıçakla öldürülmüştü.

Türkiye aieyhime tek merkezliden ziyade oynar basşıklı gibi birden fazla merkezli odaklar faaliyette bulunuyor.. Türk pasaportu ile yurtdışına cıkup varlık kazananlar masum Türk vatandaşına saldırıyor, Türk kimliğinden utanıyorum diyerek vatandaşlıktan çıkma müracaatı yapıyor.. Tüm bunlar basıma yansıyacak sansasyonel şekilde Türkiye nin imajının zedelenmesi için zavallılar araç kılınıyor..

Selçuk Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümü 2.sınıf ögrencisi Furkan Kocaman pkk lı bir teröristin insan hakları adı altında devlet tarafından öldürüldüğü kaybolduğu söylenen Muhammed Emektar tarafından öldürüldüğü anlaşıldı.. Polonya polisi tarafından yakalanan katil zanlısı Türkiye aleyhine çalışanlarına piyonluk yaparken masum bir ögrencinin de canına kıydı..

1990 doğumlu katil zanlısı Muhammed Emektar 2018 yılı içersinde sözde insan hakları savunucusu İHD nin İstanbul şubesince masa kurulmuş katil devlet propagandası yapılarak kayıp Muhammed Emektar nerede diye programlar yapılmış dı…

Büyük umutlar ve hayallerle gelen Kim bilir hangi zorlukları aşarak Erasmus programına katılan Furkan kalleşc e tanımadığı bir kişinin düşmanca ve aptalca esiri olduğu merkezin oyuncağı olarak canına kıyıldı.. Furkana rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlık diliyoruz

AJANS 3C

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin