Yeni Zelenda da bir katliam oldu

0
188

Terörizm salt bireysel bir faaliyet alanı değil ülkelerin emperyal niyetlerine hizmet için kullandıkları bir organizasyondur..

50 silahsız insan “teslim olma” anlamına gelen dinin ibadeti için bir araya gelmişse ve farz olunan cuma gününe denk getirilmesinin bile bir anlamı vardır.. 3 yasındaki en küçük şehidin bedenine sıkarken bile sıkanın insan olmadığına onu robotlaştıranlarında en az tetikçi kadar sorumlu olduğu sonucu na Varırız..

Teröristi altını biraz kazı Trump gibi deli siyasilerin çıktığı görülür..

Hristiyan aleminde Trump tek değil ki… Avusturya ki ırkçı parti lideri Haider in aleni Türk ve Müslüman düşmanlığı, Almanların/Fransızların başörtü yasakları, fali meçhul Müslüman cinayetlerini örtülemeleri, Hollanda coğrafyasında karaböcek gibi bakış açıları, ABD de Müslümana vebalı muamelesi, Avustralya Başkanının” ülkenizi çok seviyorsanız burada ne işiniz var? “diye çıkıştığı Filistinli olaylarını da unutmamak gerekir..

Olay sonrası dünya liderlerinin açıklamalarını ve medya sunumlarını incelediğimizde pervasız tarafgirlikleri ve ırkçılıkla da ortaya çıkar… En iyi açıklamayı putin yaptı O bile İslam ya da Müslüman demedi “Dua edenler” dedi.. Diğerlerinin tamamı adi bir okul saldırısı, berbat bir şey, bir cinnet gibi beyanlar verilerek tetikçi köpeğin işinin organizeden ziyade şahsileştirilerek örtülenmış ve ona ortak olunmuş hatta gizliden de tetikçi ye inanıyorum ellerin dert görmesin diye hastalıklı tiplerce de dua edilmiştir… Görevi haber olan medya da bu tutuma çanak tutmuştur.. Bir kez bile Terör ve terörist diyememişlerdir…

Tetikçi in manifesto diye organizasyonun, edebi- felsefi ve tarihi düşmanlık belgesini basbakanlık dahil 80 noktaya ifşa etmesi silahına TÜRKOFOGOS(Türk yiyen- teröristin silahında) ismini verip üzerine görünür şekilde yazması onun haleti ruhiyesi ile kutsal bir iş ifa ettiği ve belli merkezlere sinyal yaptığı gözlemlenmiştir.. Bununla yetinmeyen Katliamı yapan köpeğin silahında
-Daha önce Müslüman öldüren teröristlerin ismi
-Savaş alanını gezen 1.Murat ı şehit eden Sırp askerin adını
-Osmanlı ya teslim olmayan ve saldırılara karşı koyan Sırp kale komutanın adı
-Puvatya savaşı, Endülüslerin Avrupa da yenildiği savaş ın adı

-Kaybedilen viyana kısaltması ve tarihi yazıyor

YILLARA DAYALI OLARAK KAFASINDA ÖNCEDEN PLANLAMIŞ TÜRK VE MÜSLÜMAN NEFRETİ İLE MOTİVASYON YAPMIŞ, SİYASİ BAGLANTILARI DA MUHTEMELEN OLAN PROFESYONEL BİR KATİL in eylemi ile karşı karşıyayız.. 72 sahife lik manifesto bile yurt dışı gezileri uzun süre Türkiye Pakistan konaklamaları silahların temini dolaşımı ve aynı anda birden fazla noktada saldırının cereyanı bunun örgütsel bir anlamı olduğunu ifade eder..

Dünya liderleri barış istiyor ve bunda samimi iseler katliamın yapıldığı yerde kolkola girsinler… Masum Müslümanların en korumasız anında Hz Ali ye uygulanan yöntemle ve gizlice saldırılması telin edilmelidir.

Yoksa bu tabutlar bitmez ve tabut altına çok girerler..
Biliyoruz ki tarih de Dinler savaşını hep siyasiler ve kilise egemenlik gücündeki devamlılığı sağlamak için kullandı ve korunan da hep taht oldu.. Güç ve taraftar kaybeden kilise klişe deyimlerle İslam düşmanlığı iklimi ile varlık sağlamaya calışmaktadır.. Bu organizasyon baş mimarlarının egemenliği ni kaybetmek istemeyenler olduğu gün gibi ortaya cıkacak tır.. Barış görüntüsü verilmediğinde yasal olmayan unsurlar devreye gireceği açıktır..

Hedef ülke Türkiye, Türk tarihi ve Cumhurbaşkanı olarak konulduğunda göre Hristiyan aleminin içerisinde gizliden kaynayan bir hırs küpünün olduğunu ve tarihsel düşmanlığın tükenmediğini anlıyoruz.. Bu durumda cevap hakkı Türkiye Cumhuriyetini temsil etme noktasında olanlarda dır..

Ayasofya bu konu ile ilgili verilecek en iyi cevaptır..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin