En İyi Makam Odası Nasıl Olmalıdır?

0
269

(BU YAZIYA İLHAM KAYNAĞI OLAN BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR EDERİM)
En iyi Makam Odası
-SPA’lıdır Atlayacağın zaman… Küvete zaman kaybetmezsin
-Altın varaklı ayna, dışa dönük olduğunda boyutlu gösterir, kendine güven verir…
-Uzun hol şeklinde saltanat makam masası ve koltuğuna, ulaşıncaya kadar bırakılan boş alan, misafirlerimizin yanınıza gelince ye kadar eriyip konuşamaz hale getirir. Boş laklakları ortadan kaldırılmış olur..Tüm sinirlerinin alınmış yada gevşemiş olmasına katkı sağlayacağından, nirvanaya yaklaşmada etki olacaktır..
-İklimlendirme araçlarının, lavanta kokusuna bandırılmış havası, sizi hep dingin ve yakın temasa hazır halde tutacagından A plus olanlara öncelik vermelidir.. Enerji tüketimini, Akıllı kullanmak,Orta yaşın en önemli Stratejisi dir. Hedef Atış, tam Atış, uzun süreli çalışmanın meyvesi olacaktır.. .
-Retina endeksli, kilitli oda uygulaması frekans bozucularla beraber, en azılı eş baskını ve inilti bazındaki yada hırlama seviyesindeki sesleri bile izlenmesiz hale getireceğinden tercih edilmelidir..
-Koltukların deri döşeme olması sağlıksız gibi gözüksede silinme ve temizlenmesinin kolay olması ileride delillendirme ihtimalini ortadan kaldırır.. Deri eskimez tüm çağların önde gidenidir..
-Masa nin, meşe ağacından tercih edilmesi masa tenisi nin masası, boyutlarında olsa da biraz daha ince yapılmışı tercih edilmelidir.. Meşe suyu yedikçe sıkılaşacağından tahrifat olmaz, emme özelliği sebebi ile de iz bırakmaz.. Yıllara ve yollara meydan okur..
-Aydınlatmalar göze rahatsızlık vermeyecek şekilde alttan olmalıdır.. Bu size gizem sağlayacağı gibi varsa ayıplarını, oluşturacağı gölgeli alanlar ile de kapama sağlar.. Hatta makam koltuğunızın olduğu yere ışık koymamak sizi karanlıksa bıraksa da karsıdakinde bir uyarılma oluşturacağı için önemlidir..
-Boya badanayı yaparken tatlı ve dinlendirici renkler, pembemsi türevleri tercih edilirse huzur dolu bir ortam zihninizinde yorulmamasına yol açar… Hatta alt ışıklandırma da dönerli bu tarz Led aydınlatma bazen boyayı değiştirmeden ışık katkısı ile monotonluktan çıkmanızı sağlar..
-Osmanlı armadası tarzı tablolar sizin gücünüze güç katar.. Eski meydan muhaberesi nin kılıçlı ölüm enstantelerini aratmayan tablolar, savaşçı özelliğinizi size hep hatırlatmalıdır
-Aman ecza dolabını unutmayın bu kadar fantastik davranış içerisinde düşme ve yaralanmalara. Karşı oksijenli su bulundurun bir de mavi renkli hapları ceyrek dilmler halinde koymayı sakın unutmayın.. Ayıp olur…

SONUÇ.. Makam odasını çalışma ve Üretme yeri olarak değilde vucudunun tahliye organlarına göre dizayn edenlerin ne g*Den ne De s*Den bu memlekete fayda gelmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin