İki Kitlesel Cinayetin Otopsisi(Yeni Zelanda/Sri Lanka)

0
217

Yeni Zelanda da Avustralyalı bir sapık çıktı cami de ibadet eden masum insanları katletti.. Ondan evvel bir iki yıllık hazırlık safhası tarihi hiristiyanlık ögelerin silah üzerinde anıtlaştırlması ve manifesto ile çeşitli idari ve siyasi yerlere bildirimlerde bulunması olayın bireysel olmayan bir organizasyon ve katilin sadece zurnanın son deliği olduğu ortaya koyar..

Yeni Zelanda ve Avustralya İngiliz Milletler Topluluğunun bir üyesi tıpkı bugün 185 kişinin öldürüldüğü Sri Lanka gibi.. Burada da masum insanlar kiliselerde ibadet ederken alış veriş yaparken canlı bomba ihtimali yüksek ardışık patlamalarla sapıkça toplu bir katliam yapılmıştır..

Yüzeysel olarak baktığınızda kilise olması canlı bomba olm ası bu tarz eylemin Müslümanlık iddiasında bulunan Deaş benzeri terör örgütünün karşılık eylemi gibi anlaşılmasının istendiği ortaya çıkar..

Merceği biraz daha yakınlaşfırırsak Sri Lanka daki etnisiteye dayalı ayrılıkçı terör örgütü Tamil Kaplanlarının İngiltere de bile ofisi olduğunu ve 2009 lı yıllara kadar kapatılmak istendiği ve bu konuda Sri Lanka hükümetince çalışıldığını söylemeye gerek yok.. Tamil,Sri Lanka da ki hindu. İnanışındaki toplam nüfusun %12 civarındaki 2. 5 milyon insana tekabül eder. Dünyanın bir çok yerine yayılmış açlık, kötü yönetim sebebi ile tamil ler terör örgütüne zorla veya isteyerek 600 milyon dolara yakın parayı anında toplama kudretine sahip bir yapısı var.. Deniz gücü, hava kuvvetleri ve Hindistan ın istihbarat ve özel birliklerince yetiştirilmiş silahlı birlikleri 30 yıl boyunca Sri Lanka devletine kök söktürmüş özerk gibi davranarak kendilerince devletleşmişlerdir.. 2009 yılına gelindiğinde Terör örgütünün en büyük hücrede komutanlık yapan devlet kuvvetlerine geçince ve şu an da Sri Lanka hukum etinde bakanlık yapınca örgüt ve kurucu liderleri katledilmiş dir..Örgüt askeri kanadı bitirildi denmektedir ama bu olay bitmediğinin en büyük göstergesidir..

Örgütün büyük ve dünya cağında organize olmuş yapısı nın silahlı bir çatışma ile ortadan kaldırıldıgı anlamına gelmez..

-Canlı bomba yeleği in mucidi bu örgüttür.. – Hindistan da Rajiv Gandinin öldürülmesi – – Sri Lanka hükümet başkanın suikaste öldürülmesi eylemini gerçekleştirmiş olması

-Dünya capında ki tüm canlı bomba eylemlerinden daha fazla bombalamayı gerçekleştirmiş olması bu terör örgütünün ne kadar acımasız olduğuna karine teşkil eder.

İngiltere nin ve ABD nin İsrail le ilgili prpjeksiyonun da Hristiyan ve Müslüman din alimlerinin ve bir çok devlet başkanlarının beraber olduğu sadece siyo ist yaHudiler ile işbirlikçi evangelistlerin bu projeksiyona hizmet için method geliştirdiklerini Kudüs ün başkent olmasında Golan Tepeleri in tek taraflı ilhak edilişinde gördük..

Bu durumda bu iki Kitlesel cinayet aynı menşeiili aynı amaca hizmet eden satın alınmış 2009 askeri kanadı bitirilmiş ama henüz dünyanın 4 tarafında varlığı sabit olan terör gurubunun tetikçi olarak kullanldiği stratejik bir olaydır.. 11 Eylül gibi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin