Çanakkale deki kazada 2 kişi hayatını kaybetti…

0
130

Sabahın ilk ışıklarında meydana gelen trafik kazasında kafa kafaya çarpışan 2 araçda 2 kişi hayatını kaybederken 2 kişi de ağır yaralandı..

Çanakkale İli Çan ilçesindeki kaza da Recep Dere (23) yönetimindeki 17 HF 415 plaka sayılı araç ile karşı şeritten gelen Hüseyin Altın ın(49) kullandığı 17 HP 561 plaka sayılı araç süratle kafa kafaya çarpışdı… Bostamdere köyü yolunda meydana gelen kaza de Hüseyin Altın ı.n oğlu Emre Altın (24)hayatını kaybederken diğer araç sürücüsü Recep Dere de hayatını yitirdi..

Korkunç kaza da yaşamını yitirenlerin cansız bedenleri ile yaralılar hurdaya dönen araçların kesilmesi sureti ile çıkartılabildi..itfaua ekipleri uzun uğraşısı sonucu çıkarılan Hüseyin Altın ve eşi Aysel Altın (47) yaralılar cevre hastasine kaldırıldı.. Yaralıların durumunun ağı olöası sebebi ile il merkezi Hastanesine kaldırıldı.. Çanakkale deki seramik fabrikalarında calışan Recep Dere nin işe gittiği yeni evlendiği ve 40 gün önce baba olduğu öğrenildi..Kazaya karışan Altın ailesinin se Bozguç köyündeki arazilerine gitmek için trafiğe cıktıkları öğrenildi..

Ölenlere rahmet ailelerine sabırlık diliyoruz.. Aşırı sürat ve acelecilik dikkat dağınıklığı, dikkat dağınıklığı da ölüm getirir….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin