Küçük çocuklarına içki içirip, sanal ortamda paylaşan çift serbest…

0
219

Doğa da her soru ve sorunun cevabı bakmasını bilirseniz gizli olarak da olsa vardır.. Bir köpek, yavruladığında ona yemeğini verdiğiniz de, annesi ilk önce yer.. Yavrular, o yemeğe yöneldiğinde hırlar, ısrar ederse hafifçe dişini değirir. onu ittirir ve yavru cıyaklayarak kaçar.. Bu annenin bir eğitimdir.. Senin gibi 5 yavru daha var.. “Ben yiyeceğim süt, yapıp sizi besleyeceğim” Kırlangıc yumurtadan cıkan, yavrulara sıra ile beslenmeleri gerektiğini aksama olursa zayıf kalanın öleceğini öğretir.yani onların lehine olanı, iyiyi ögretir.. Doğa da ancak iyi eğitikirse ayakta kalabilir..

Uşak Emniyet Müdürlüğü ekipleri 12 yaşındaki kızı ile ile 2.evliliğinden olan 2.5 yaşındaki oğluna içki içerdiği iddia edilen A. Ç. ve Y. Ç yi gözaltına aldı.. Cumhuriyet savcısının tamatı ile 2 cocuk Uşak Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ekiplerince koruma altına alındı.. Çift sevk edildikleri mahkeme ce serbest bırakıldı.. İfadelerinde şaka amaçlı böyle bir şey yaptıklarını söyledikleri ögrenildi..

Çocuk doğurup bakmamak, kötüyü örnek teşkil edip yetiştirmek hayvanlarda bile olmayan bir özelliktir.. Sanatçı kişiliği ile bir eser meydana getirirken, incecik detaylara bile takılan, bir sanatçı kimliği ile yetiştirilen cocuklar, hepimizin kurtuluşu olacaktır.. İlköğretim okul binalarında değil ilk öğretim, çocuk velilerin eğitimi le başlar..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin